תקנון לשימוש באתר פי.סי.אס גלובל בע"מ

 
תנאי השימוש באתר (להלן "תקנון לשימוש באתר") נועדו להסדיר את מערכת היחסים בין הנהלת החברה המפעילה את האתר (להלן חברת פי.סי.אס גלובל בע"מ) לבין הגולשים באתר זה.
 
יודגש כי החברה, המספקת שירות להבטחת פרעון המחאות לבתי עסק, מספקת בפועל את שירותיה ללקוחות אשר התקשרו עמה בהסכם להזמנת שירות ובהתאם לסעיפי הסכם ההתקשרות. 
 
פרטים אודות השירות ותנאי השירות מאת החברה ימסרו למתעניינים דרך פנייה אל נציגי החברה באמצעות עמוד צור קשר באתר ו/או באמצעות פרטי ההתקשרות עם החברה כפי שהם מופיעים ברחבי האתר בלבד.
 
הנהלת האתר רשאית לדרוש פרטים (כגון שם המתעניין, שם בית העסק, מספר טלפון, דוא"ל וכיו"ב) וכל זאת על מנת לחזור אל המתעניין (הגולש) כדי לספק לו מידע לרבות מידע בדבר עלות השירות. הגולש מודע ומסכים לכך כי על מנת שהחברה המפעילה את האתר תוכל למסור לו פרטים אודות השירות, הנהלת האתר עלולה לדרוש מהגולש מידע.
 
הגולשים העושים שימוש באתר פי.סי.אס גלובל בע"מ, מקבלים את כל התנאים הכלולים בתקנון זה (להלן "הסכמה לתנאי השימוש באתר.
 
הגלישה באתר ו/או הרשמתך כמנוי לקבלת מידע ברשימת תפוצה ו/או השארת פרטים אישיים בעמוד "צור קשר" ייחשבו להסכמת הגולש לקבל פרטים ממפעילי האתר וכן יחשבו כהסכמת הגולש למסור לחברה המפעילה את האתר מידע.
 
הגולש מודע ומסכים לכך כי חל איסור לרשום אדם אחר לשירות החברה ו/או למסור את פרטי ההתקשרות עמו ללא ידיעתו והסכמתו.
 
בפניה לאתר החברה או הרשמה לשירותי החברה הגולש מצהיר כי גילו 18 ומעלה.
 
הנהלת האתר איננה מתחייבת לזמינות רצופה. הגולש מודע ומסכים לכך כי לא יזכה למענה מידי לפנייתו. הנהלת האתר אף רשאית להפסיק את השימוש באתר, ללא התראה, לצורכי תחזוקתו וארגונו. הנהלת החברה אף רשאית להפסיק את פעילות האתר ללא הודעה מוקדמת. הגולש מודע ומסכים לכך כי לא יינתן כל פיצוי כספי בגין תקלות, שדרוג, הקפאת פעילות או סגירת האתר לאלתר.
 
כל זכויות הקניין הרוחני וזכויות היוצרים בקשר לאתר חברת פי.סי.אס גלובל הם של הנהלת האתר.
 
האתר הינו אתר "מסחרי" והוא הוקם על מנת לעורר מודעות לשירות שאותו הנהלת החברה מציעה (להלן השירות להבטחת פרעון המחאות.
 
לגולשי האתר לא יהיו כל טענות, תלונות, דרישות או תביעות כלפי הנהלת האתר ככל שיתגלו אי התאמות בין מידע שמצוי באתר למידע שמצוי מחוצה לא.
 
הגולש מודע ומסכים לכך כי האתר לא נועד לספק לגולשיו מידע אינפורמטיבי, חדשותי או מידע כלכלי והוא אינו מחליף מקורות מידע רשמיים אשר עליהם חלות חובות מהסוג הזה.
 
על התקנון יחול הדין הישראלי. סמכות השיפוט לגביו לבתי המשפט המוסמכים בתל אביב.

מטעמי נוחות נוקט התקנון בלשון זכר, ואולם כל הנאמר בו מתייחס לנשים ולגברים כאחד.

 

redo, redo, arrow, right