חדשות
bullhorn, bullhorn, megaphone, announcement, advertisement, news
file-check2, file-check, checkmark, correct, tick, page, document, paper
 
עדכונים

מאמרים
pencil3, pencil, write, edit, blog, note
bars5, bars, stats, statistics, chart, graph, dualtone
 
נתונים
checkbox, checkbox, tick, selected, checked
 
המלצות
 

ניכיון צ'קים 

 
כאשר אנחנו מקבלים תשלום באמצעות שיק עם תאריך עתידי, חשוב לדעת שיש לנו אפשרות לפדות את השיק בצורה לגיטימית מול חברה פיננסית פרטית. בנק ישראל ומשרד האוצר מפקח על פעולות אלו ללקוחות פרטיים ועסקיים ולכן ניתן לבצע את הפעולה הזו באופן מקצועי ואמין ולפדות את השיק שלכם במועד שתרצו, גם אם הוא מוקדם מהמועד הרשום בו. אנשים פרטיים אשר מקבלים שקים בסכומים גדולים ומעוניינים להשתמש בכסף באופן מיידי, יכולים לפנות לחברה פיננסית פרטית המספקת שירותי ניכיון לצ'קים למגזר הפרטי.  
 

האם כדאי לבצע ניכיון צ'קים בבנק?

 
אחת האפשרויות המוצעות בישראל לניכיון שקים היא פנייה לבנק. חשוב לדעת כי ניכיון צ'קים בבנק הוא לא מומלץ מכיוון שהבנקים מגבילים בצורה משמעותית את סוג השיק שניתן לפדות במקום ואת התנאים לפדיון השיק. אחת הדרכים של הבנק להגביל את ניכיון השיק היא על-ידי שיעבוד חלק מהסכום אשר יכול לנוע בין 30% ל-50% מערך השיק שאתם מעוניינים לפדות. אם כן, האופציה האידיאלית ביותר היא לפנות לחברה פרטית אשר מתמחה במתן פתרונות אשראי חוץ בנקאיים ומאפשרת גמישות פיננסית בבקשות לניכיון שקים ללקוחות פרטיים. 
 

ניכיון צ'קים דחויים בעמלות אטרקטיביות

 
בכדי שתוכלו להינות משירות זה, תוכלו לקבל את השירות על-ידי תשלום עמלות אטרקטיביות אשר יהיו משתלמות עבורכם ויאפשרו לכם לקבל את השיק במזומן ללא צורך בהמתנה ליום פדיון השיק. 
 

האם ישנו שירות לניכיון צ'קים חוזרים? 

 
שירות זה הוא שירות יעיל ואמין אשר כל עסק או אדם פרטי יכולים להשתמש בו. ברגע שהשיק חוזר, יש אפשרות להזמין שירות ניכיון השיק אשר נעשה במקרים רבים באמצעות הליך משפטי רשמי של חברה פיננסית לפדיון שקים, מול בעל החשבון הבנק אשר כתב את השיק. 
 

חברת פי.סי.אס גלובל מציעה ללקוחותיה - ניכיון צ'קים ללקוחות פרטיים

אתם מוזמנים לפנות כבר עכשיו לצוות חברת פי.סי.אס גלובל ולהתחיל בתהליך ניכיון השיק או השקים החוזרים. צוות חברת פי.סי.אס גלובל מתמחה בניכיון שקים וישמח לסייע לכם בפתרון בעיית שקים חוזרים או שקים דחויים על מנת שתוכלו לקבל את כספכם במזומן באופן המהיר והמקצועי ביותר! 
 
ניכיון צ'קים