הצוות שלנו כאן לשירותך
צוות השירות והתמיכה שלנו כאן כדי להעצים את חוויית המשתמש שלך! אנו מתחייבים לזמני המתנה קצרים, זריזות ויעילות תפעולית ומתן מענה מיידי(!) 

הלקוחות שלנו יכולים להיות בטוחים! בשני דברים
1.
שלצ'קים שלהם יש כיסוי!
2. שהם יקבלו את השירות הטוב ביותר! 
ביטחון זה לדעת שהצ'קים שלך יפרעו ושתמיד תקבל את השירות הטוב ביותר בדרך 
________________________________________________

צוות השירות והתמיכה שלנו כאן כדי להעניק לך חוויית משתמש אופטימלית. 
אנו מאמינים כי סליקת צ'ק צריכה להעשות בערוץ דיגיטלי מהיר, פשוט ואינטואיטיבי. כי מגיע לך לקבל ביטחון לצ'קים בדרך הפשוטה והנוחה ביותר!השירות שלנו ללקוחות חדשים
________________________________________________

מרגע הצטרפותך לשירות אנו נבצע עבורך ועבור העובדים שלך הדרכה על מערכת הסליקה. במקביל אנו נספק לך את כל הציוד הדרוש לבדיקת צ'קים בתוך 2-3 ימי עסקים. ומרגע זה מערכת המידע שלנו תהיה זמינה עבורך לבדיקת צ'קים והבטחת פרעון הצ'ק.הטיפול שלנו בצ'קים חוזרים
________________________________________________

הבטחת התשלום בצ'קים בחברת פי.סי.אס גלובל מאפשרת לך לקבל צ'קים בביטחון. הצ'ק שנבדק במערכת ישאר ברשותך עד מועד הפרעון בו תוכל/י להפקידו בחשבונך. 

במקרה של צ'ק חוזר ניתן לעדכן את צוות השירות שלנו באמצעות טלפון, פקס, דוא"ל ואפילו בהודעת whatsapp. במקביל נעביר לחשבונך את מלוא סכום הצ'ק  בתוך 7 ימי עסקים.


 
מדיניות השירות שלנו
________________________________________________

פי.סי.אס גלובל מתנהלת על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתפישת הלקוח, וזה אומר בין היתר ששיחתך תענה בהקדם ויינתן לך מענה מיידי במשך שעות פעילות המוקד.

בכל מקרה של שאלה, בעיה או תקלה טכנית באחד המחשבים בעסק שלך נציג מטעמינו יתחבר אליך מרחוק או ינחה אותך טלפונית לטיפול ולא יהיה צורך להמתין לנציג/טכנאי חברה.

ככל שיצטרפו ו/או יתחלפו העובדים בעסק שלך ויהיה צורך בהדרכות ורענון הנחיות, הצוות שלנו יבצע זאת בתיאום מיידי או עד 2 ימי עסקים (לכל המאוחר). 

ככל שהיקף פעילות העסק שלך ישתנה במרוצת הזמן, אנו נבצע התאמות עד כמה שניתן כדי להתאים לך את השירות בעלות ותנאי התשלום הנוחים ביותר. 


 
מסדירים את שיטת התשלום בהמחאות
השירות שלנו זמין עבורך באמצעות
_______________________

 
screen3, screen, monitor, computer, pc, desktop, dualtone
mobile, mobile, phone, handheld
share2, share, social
phone4, phone, contact, telephone, support, call
תוכנת מחשב

אפליקציה 

ממשק לקופה רושמת

עסקה טלפונית 
*בשעות פעילות המוקד