מעל 1,500 בעלי עסקים ישנים טוב בלילה 
מעל 1,500 בתי עסק בפריסה ארצית הצטרפו לשירות הצ'ק הבטוח המאפשר להם לקבל צ'קים בביטחון. 

בין לקוחותנו ניתן למצוא חברות מובילות במשק לצד עסקים קטנים וחדשים ממגוון ענפים כגון: מזון, ביגוד, אלקטרוניקה ותקשורת, רהיטים, ענף הרכב, תכשיטים, שירותי רפואה וקוסמטיקה, דפוס, מוסדות לימוד, קבלני בניין ועוד.
פי.סי.אס גלובל הציבה לעצמה מטרה - להסדיר את שיטת התשלום בהמחאות, ולהיות "אורים ותומים" לנושא התשלום בצ'קים. לכן אנחנו תמיד נהיה:

    בחזית הטכנולוגית.

    מובילים בתחום המחקר וניתוח מגמות לסיכוני אשראי.

    מצוינים באבטחת מידע, מעל ומעבר לתקנים ודרישות               הרגולטור.

    אלופים בשירות.
checkmark3, checkmark, tick, correct, accept, ok
checkmark3, checkmark, tick, correct, accept, ok
checkmark3, checkmark, tick, correct, accept, ok
checkmark3, checkmark, tick, correct, accept, ok
אודות פי.סי.אס גלובל בע"מ
_______________________________________________החברה הוקמה ב-2014 ע"י יזמים מתחום הפיננסי בעקבות זיהוי בצורך לפתרון בעיית הצ'קים החוזרים. מטרת היזמים הייתה לפתח מנגנון לאבטחת תשלום בצ'קים, באמצעות מערכות טכנולוגיות מתקדמות. היזמים השקיעו משאבים אדירים בפיתוח מנגנון טכנולוגי וגיוס הון אנושי איכותי לניהול האופרציה שתאפשר לך לקבל צ'קים בביטחון.

ה"אני מאמין" שלנו
לאורך כל תהליך המחקר והפיתוח נצמדנו לאידיאולוגיה שלנו לפיה הדרך לביטחון שלך בצ'קים צריכה להיות פשוטה, ידידותית ואינטואיטיבית. החוכמה הייתה לפתח מערכת מתוחכמת ולהנגיש לך אותה בדרך הקלה ביותר. 

המדיניות שלנו 
הנחת היסוד המלווה את מדיניות החברה מיום הקמתה היתה כי לעסקים קטנים כגדולים מגיעה הזכות לקבל צ'קים בביטחון, במחירים שפוים! אנו תופרים ללקוחות שלנו חבילת שירות בהתאמה לאופי והיקף הפעילות שלהם על מנת לאפשר להם שירות מצוין במחיר מנצח. 

 
הצוות שלנו
_______________________________________________


מדיניות הגיוס שלנו בחברה הייתה מאז ומעולם נוקשה יחד עם זאת פשוטה להפליא. רק האנשים הטובים ביותר בתחומם יצטרפו לפאנל האיכותי. רק אלו שקמים בבוקר עם ברק בעיניים ומוטיבציה מתפרצת. רק אלו שלא פוחדים מאתגרים, מחדשנות, מסטנדרטים מחמירים. ורק אלו שמסוגלים לעשות את זה עם חיוך. 
 
המערכות שלנו
_______________________________________________


מערכת הסליקה שלנו זמינה עבורך בתור תוכנה, אפליקציה או ממשק בקופה רושמת. ניתן לבצע בדיקת צ'ק בכל מקום ובכל עת! בעת ביצוע העסקה בבית העסק, בבית הלקוח או בשטח.

המערכת שלנו נבנתה על מנת לתת מענה לאנשים עסוקים ולכן הדגש על ממשק פשוט וידידותי להפעלה, הליך סליקה שאורך דקות ספורות ותשובה מיידית בתוך שניות ספורות. 

המערכת שלנו מלווה אותך בכל עסקה מול לקוח והופכת לעוד אחד מארגז הכלים שמלווים אותך בעבודה השוטפת. 
 
מסדירים את שיטת התשלום בהמחאות